Participants FBC 2021/2022

Hull # Boat Sail # Skipper
1 22 Juul NED 1540 Bernard Holsboer
2 55 nJord NED 856 Bram Adema
3 72 Red Herringkje NED 1074 Jan van Berne
4 73 No Name NED 931 Esther Hillebrand
5 71 Jive NED 734 Bart van Gemert
6 53 Jeugdbende NED 1530 Hans Muller
7 57 Jip NED 831 Louis Kanter
8 25 Joyride NED 708 Torsten Nullmeier
9 63 Jive 1 NED 1256 Bart de Rooij
10 56 Joker NED 938 Marc Pessel
11 21 JSB NED 979 Jorrit Beekman
12 23 Capt. Jack NED 319 Hans Hienkens
13 26 Oant sJen NED 1412 de Vries/Andringa
14 65 Jamm NED Edwin Stut
15 66 Big Time NED 1137 Rein Bakker
16 58 Jaws NED 7916 Eric Zuidmeer
17 35 Sysiphus GBR 1305 Bolke Burnaby Lautier
18 62 J-Force GBR 1409 George van Iwaarden
19 59 Don Juan ESP 1519 Gebr. De Zeeuw
20 60 Jill GBR 558 B. van der Zeeuw
21 67 de sJaak NED 838 Otte Jan van Golverdingen
22 54 BabyJ NED 841 Paul Kersten
23 74 Sea Jou2 BEL 991 Winnie Bertelot
24 61 Jangalene GBR 559 Jan Zetzema
25 52 FunJ NED 631 Bob Jansen
26 68 Deep NED 5236 Michiel van der Stelt
27 75 EOS FRA 857 Adrien Popieul
28 76 BTG GBR 948 Rik Kuijpers

  

Participants FBC 2020/2021

Hull # Boat Sail number Skipper
1 22 Juul NED 1540 Bernard Holsboer
2 26 Oant sJen NED 1412 Jilko en Sybren
3 Jive NED 1256 Bart de Rooij
4 30 nJord NED 856 Bram Adema
5 Red HerringkJe NED 1074 Jan van Berne
6 50 Jip NED 831 Louis Kanters
7 The Joker NED 938 Marc Pessel
8 29 Jeugdbende GBR 1530 Hans Muller
9 21 JSB NED 979 Jorrit Beekman
10 28 Big Time NED 1137 Rein Bakker
11 24 Jive (2) NED 734 Bart van Gemert
12 BabyJ NED 841 Paul Kersten
13 25 Joyride NED 708 Torsten Nullmeier
14 Sea Jou2 BEL 991 Winnie Bertelot
15 FunJ NED 631 Bob Jansen
16 33 sJees NED 8931 Team Entanglement
17 23 Cpt. Jack NED 319 Hans Hienkens
18 Led2Lease NED 838 Peter Paul de Vries
19 54 Jolokia NED 1134 Stephan van Denderen
20 JJ NED 47 Bob Monchen
21 35 Sisyphus GBR 1305 Gerben en Bolke
22 Simply J NED 811 Peter en Jeroen Korver
23 Jeeeeeeh!!!! NED 898 Mariette Hoogenboom
24 Jamm Edwin Stut
25 Jaws NED 7916 Eric Zuidmeer

Participants FBC 2019/2020

Hull # Boat Sail number Skipper
21 JSB NED 979 Jorrit Beekman
22 Juul NED 1540 Bernard Holsboer
23 Capt. Jack NED 319 Hans Hienkens
24 Jive (2) NED 734 Bart Van Gemert
25 Joyride NED 708 Roel en Torsten
26 Oant sJen NED 1412 Jilko en Sybren
27 Jive (1) NED 1256 Bart de Rooij
28 J’Zuster NED 1137 Nick Elsink
29 Jeugdbende GBR 1530 Hans Muller
30 Njord NED 856 Bram Adema
31 Gamechanger NED 938 Marc Pessels
32 Jip NED 831 Louis de Kanter
33 sJees NED 8931 Sjoerd Jan Ribberink
51 Jolokia NED 1134 Stephan van Denderen
35 Boot NED1350 Bolke en Gerben
36 FunJ NED 631 Bob Jansen
37 Jaws NED 7916 Eric, Teun en Guido
38 Led2Lease NED 838 OtteJan van Golverdingen
39 Red Herrinkje NED 1074 Jan van Berne en Egbert Vroom
40 Simply -J NED 811 Peter en Jeroen Korver
41 Deep NED 5236 Michiel en Bart
42 Baby J NED 841 Paul Kerstens
43 J-Force BEL 251 Sebastien Ducatteeuw
44 Leeloo NED 1 Harold Vermeulen
45 Jangalene GBR 559 Wietze Zetzema
46 Messink Yachting NED 8316 Martin Rinckes
47 Sea Jou2 BEL 991 Winnie Berteloot
48 EOS FRA 646 Jacques Hubert

Participants Frostbite Cup 2018 / 2019

  Boat Sail number
Skipper
1 Bad Joke BEL 636 Jean-Marc Foubert
2 Captain Jack NED 319 Hans Hienkes
3 DeeP NED 5236 Bart v Breeschoten
4 BabyJ NED 841 Paul Kerstens
5 J’zuster NED 1137 Nick Elsink
6 Jive (734) NED 734 Bart van Gemert
7 Jip NED 831 Hans Hienkes
8 Joyride NED 708 Roel Wever
9 Jsb NED 979 Jorit Beekman
10 Juul NED 1540 Bernard Holsboer
11 Led2Lease NED 838 Otte Jan van Golverdingen
12 nJord NED 856 Bram Adema
13 Sjees NED 8931 Sjoerd Jan Ribberink
14 Oant sJen NED 1412 Jilko Andringa
15 Jeeeeh NED 898 Mariette Hoogenboom
16 Jaws NED 7916 Eric Zuidmeer
17 Jive (1256) NED 1256 Bart de Rooij
18 Jemini GBR 452 Wouter de Lange
19 Gamechanger   Marc Pessels
20 Jolokia NED 1134 Stephan van Denderen
21 nJoy NED 8273 Coen van Veen

SOON

2022 Activiteit
1 juni
woensdag (deel 8 / 24)
19:25 tot
22:00
WAC WoensdagAvondCompetitie Zeilen
Gooimeer
3 juni
vrijdag (deel 1 / 4)
22:00 tot
15:00
Scheveningen Vice-Versa
IJmuiden
4 juni
zaterdag (deel 2 / 4)
22:00 tot
15:00
Scheveningen Vice-Versa
IJmuiden
5 juni
zondag (deel 3 / 4)
22:00 tot
15:00
Scheveningen Vice-Versa
IJmuiden
6 juni
maandag (deel 4 / 4)
22:00 tot
15:00
Scheveningen Vice-Versa
IJmuiden

LATEST NEWS

Scheveningen Vice-Versa

In het Pinksterweekend organiseert Team Windrose met haar bemanning voor onze leden een tocht over zee naar Scheveningen en weer te... Lees meer

SRC Marifooncursus zeer geslaagd

Zaterdag 16 april was het zo ver! In het clubhuis werd een heuse marifooncursus gegeven. 12 enthousiaste deelnemers werden, door Geert-Jan van A... Lees meer

Lokale helden houden Nederlandse J/80 titel in eigen land

Ze waren elkaar al op het water aan het feliciteren met de overwinning na de laatste wedstrijd; het Nederlandse JSB team en het Belgische team Sea ... Lees meer

Torsten Nullmeier en Joyride 3e plaats ONK

Afgelopen weekend werden de Open Nederlandse Kampioenschappen (ONK)  J80s gezeild. Met een veld van 25 zeilboten waaronder enkele boten uit Belgie,... Lees meer

Contact

The J/80 committee can be reached at 08j.[antispam].@rzvnaarden.nl